CZ   EN   DE   FR

Tampónové tiskové stroje MORLOCK

Pro vysoce kvalitní potisk reklamních a dalších předmětů používáme velmi přesné tamponové tiskové stroje MORLOCK.

Tiskneme na dvou jednobarevných tiskových strojích MORLOCK MTM 100, na dvou pětibarevných tiskových strojích MORLOCK MKM80 a na dvou čtyřbarevných tiskových strojích MORLOCK MKM 80.

Tyto ověřené tiskové stroje jsou zárukou kvality, spolehlivosti a rychlosti.

MORLOCK MTM 100 - 2x:

Jednobarevný tamponový tiskový stroj firmy MORLOCK ve stolní koncepci s velmi robustní stavbou s otevřenou vanou barevníku formátu 100 x 100 mm. Max. rozměr tisku vychází do kružnice o průměru 70 mm.

MORLOCK MKM 80 pro potisk 4 barev - 2x:

Typová řada MKM představuje čtyřbarevný tamponový stroj karuselové koncepce, která umožňuje stabilní polohu potiskovaného předmětu během tisku. Po uložení předmětu do jediného přípravku se na něj postupně přenesou čtyři tisky ze 4 samostatných tamponů. Štočky spolu s uzavřenými barevníky jsou uloženy na otočné desce. Tři mikrometrické šrouby u každého štočku slouží k rychlému seřízení soutisku. Plně integrované čištění tamponů je aktivováno po každém tisku, aniž by prodlužovalo dobu tiskového cyklu.

MORLOCK MKM 80 pro potisk 5ti barev - 2x:

Jde o 4barevný tiskový stroj MKM 80 doplněný o sadu pro tisk páté barvy. Max.velikost tisku u 4barevných i 5ti barevných strojů MKM 80 je do průměru 55 mm.