CZ   EN   DE   FR

Tamponový tisk a sítotisk Vylita

Společnost Vylita byla založena v listopadu 1991 a jako jedna z prvních se stala poskytovatelem tampónového potisku reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků. Na samém začátku života společnosti stál Václav Vylita s heslem "Dělej jednu věc a pořádně".

Doba začátků je však dávno pryč, a teď zde stojí silná a stabilní firma se spoustou zkušeností, využívající nejmodernější technologie v oboru. Firma má dnes 12 stálých zaměstnanců a 10 externistů. Reklamní předměty, průmyslové a spotřební výrobky pro Vás potiskujeme ve dvousměnném provozu na strojích od renomovaných firem MORLOCK a TAMPOPRINT. Jako jediní v republice vlastníme technologii předúpravy materiálu ožehem, toto zařízení je od firmy ARCOTEC. Touto technologií dokážeme potisknout i normálně nepotisknutelné materiály, například Polypropylén, Polyethylen, atd. Předměty potiskujeme kvalitními barvami MORLOCK, MARABU, WIEDERHOLD, RUCO a TAMPOPRINT.
Vzhledem k počtu strojů, pracovníků a množství potištěných předmětů jsme jedna z největších firem v ČR v tomto oboru.
Provádíme kvalitní potisky jedno i vícebarevné ve velmi krátkém termínu (i velkého množství).

Od listopadu 2004 jsme držiteli certifikátu od společnosti BVQI Czech Republic, s.r.o. na ISO 9001:2009 akreditace UKAS.

Přijďte se podívat do naší vzorkovny a nechte se inspirovat celou řadou výrobků. V případě zájmu o jakýkoliv předmět Vám zajistíme jeho dodání, či výrobu (jsme ve spojení s většinou přímých dovozců a výrobců). Jsme schopni zajistit jakýkoliv sortiment dle vlastního výběru.

DSC_0033_4
foto-o-firme2
foto-o-firme-tiskove-vybaveni

Naše technické vybavení:


2 × jednobarevný tiskový stroj MORLOCK MTM 100
2 × čtyřbarevný tiskový stroj MORLOCK MKM 80
2 × pětibarevný tiskový stroj MORLOCK MKM80
1 × jednobarevný stroj TAMPOPRINT TSQ 90
1 × jednobarevný stroj TAMPOPRINT EP 60/90
1 × předúprava ožehem ARCOTEC
1 × sítotiskový poloautomat
1 × zasoušecí zařízení

Dodací lhůty

Naše firma disponuje velmi moderním technickým vybavením, více než 28 lety zkušeností a 12 zkušenými tiskaři. Proto jsme schopni zajistit velmi dobré a rychlé termíny dodání. Nicméně dodací termíny jsou vždy individuální a závisí především na množství potiskovaných předmětů a celkové složitosti zakázky. Časovou náročnost společně projednáme po odeslání poptávky.